معرفی شرکت آرمکو

 

شرکت خصوصی تولیدی رادیاتور اتومبیل آرمکو در سال ۱۳۵۲ در تهران تاسیس شد. در سال ۱۳۵۷ فعالیت خودرا در شهرک صنعتی کاوه(۱۲۰ کیلومتری جنوب غربی تهران)آغاز نموده است و طرح توسعه شرکت جهت تولید رادیاتور های آلومینیومی در سال ۱۳۷۹ شروع به فعالیت نمود و قرارداد تحت لیسانس با شرکت  VALEOدر بهمن ماه ۱۳۸۰ جهت تولید رادیاتور های آلومینیومی بعنوان اولین قرارداد تولید رادیاتور تحت لیسانس کشور منعقد گردید.

 

این شرکت در حال حاظر دارای دو سایت تولید رادیاتورآلومینیومی و مسی برنجی می باشد. که تولید کننده رادیاتور و شبکه های مورد استفاده در خودروهای، سواری ماشین آلات راهسازی و کشاورزی وسایل نقلیه سبک و سنگین و همچنین موتورهای زمینی و ژنراتور های مولد نیرو می باشد.

 

آرمکو با بیش از ۳۳ سال تجربه در زمینه تولید رادیاتور های مسی برنجی، ۱۱ سال پیش تصمیم به ایجاد خط تولید آلومینیوم به عنوان اولین تولید کننده رادیاتورهای الومینیومی در ایران نمود، در این دوره زمانی ما به عنوان بزرگترین واولین تولید کننده رادیاتورهای الومینیومی در ایران و نیز به عنوان بزرگترین در خاورمیانه شناخته شده ایم. در ضمن ظرفیت تولیدی این شرکت از ۳۶۰۰۰ دستگاه در سال به ۱۰۰۰۰۰۰ دستگاه رادیاتور در سال افزایش تولیدی داشته است.

 

این شرکت با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا دانش فنی پیشرفته نیروی انسانی ورزیده و متخصص، امکانات وسیع مواد اولیه مرغوب، تجهیزات آزمایشگاهی و نظارت دقیق بر کلیه مراحل تولید تلاش می کند محصولی با کیفیت بالا و قابل رقابت با محصولات خارجی  در اختیار مصرف کنندگان قرار داده و رضایت کامل آنان را جلب نماید.

 

محصولات شرکت آرمکو