معرفی شرکت پیوند قطعات آرین

 

شرکت پیوند قطعات آربن در سال ۱۳۸۳ تاسیس گردید. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده واشر سرسیلندر می باشد که در اولین دوره آموزش و انتقال تکنولوژی در فرانسه و ایتالیا شرکت نمود و موفق به دریافت ممیزی توسط کارشناسان فرانسوی و تاییدیه کیفیت با گرید S از شرکت پژو سیتروئن فرانسه گردید.

 

شرکت پیوند قطعات آربن در سال ۱۳۸۴ و ۱۳۸۵ موفق به کسب دانش فنی تولید واشر سرسیلندر موتور XU7و واشرجات کامل موتور ملی EF7گردید.

 

انتقال خطوط تولید از ایتالیا، فرانسه و شرکت خاورپرس و نصب آن در شرکت، آغاز تولید انبوه، آموزش و انتقال تکنولوژی واشرجات فلزی در فرانسه و ایتالیا، تولید واشر سرسیلندر OHVG و متعاقبا واشرجات کامل موتور ملیEF7، تغییر طرف قرارداد لیسانس از فریدنبرگ میلور به الرینگ کلینگر میلور از دیگر فعالیت های شرکت تولیدی پیوند قطعات آربن می باشد.

 

هم اکنون، شرکت صنایع واشرسازی پیوند قطعات آرین، با بکارگیری سیستم‌های مدیریت کیفیت و اتکاء به دانش و تخصص‌ های جدید، با برخورداری از نیروهای مستعد و متخصص، قادر است انواع واشر را مطابق با نیاز بازار تولید نماید، هم اکنون این شرکت، به عنوان یکی از دارندگان کیفیت‌ های برتر جهانی در صنعت واشر سازی، محسوب می گردد.

 

از دلایل موفقیت شرکت پیوند قطعات آرین می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

اولین تولید کننده واشر سر سیلندر xu7 تحت لیسانس شرکت الرینگ کلینگر میلور فرانسه
اولین تولید کننده واشرجات فلزی کامل موتور ملی EF7 تحت لیسانس شرکت الرینگ کلینگر میلور فرانسه
اولین تولید کننده واشر سرسیلندر OHVG تحت لیسانس شرکت الرینگ کلینگر میلور فرانسه
نخستین و برترین تولید کننده واشرجات فلزی چند لایه(MLS Gasket) نسل جدید واشرجات خودروهای روز دنیا
برخورداری از کیفیت هم سطح سازندگان برتر و صاحب نام اروپایی
تولید تحت لیسانس شرکت های صاحب نام اروپایی فریدنبرگ آلمان و الرینگ گلینگر میلور آلمانی فرانسوی مجهز به خطوط تولید اتومات با ظرفیت تولید بالا

محصولات شرکت پیوند قطعات آرین