رویه های بازگرداندن کالا

بازگرداندن کالا

1- خرابی یا ایراد فنی در قطعه :

در صورتی که قطعه فروخته شده به شما توسط شرکت پارت گستران مشکل فنی یا خرابی داشته باشد ، شما می توانید آن را برای ما ارسال فرمایید تا پس از بررسی کارشناسان ما، در صورتی که قطعه خراب باشد یا ایراد فنی در تولید داشته باشد، یا با قطعه جدید تعویض گردد و یا هزینه آن به طور کامل به شما استرداد شود .

 

۲- انتخاب نادرست قطعه توسط خریدار :

تمامی قطعات و لوازم خودرو که در سایت پارت گستران ارائه شده است شامل شرایط فروش کالای مصرفی می باشند و خریدار نمی تواند امکان تست قطعه را داشته باشد. لذا آن دسته از مشتریانی که سفارشات خود را پس از دریافت به دلیل انتخاب نادرست می خواهند مرجوع کنند ، در شرایطی که قطعات خریداری شده از بسته بندی خارج شده باشند امکان مرجوع کردن ندارند در غیر این صورت اگر بسته بندی قطعات باز نشده باشد خریدار می تواند با بر عهده گرفتن هزینه پست و هماهنگی با شرکت پارت گستران نسبت به ارسال آن به شرگت پارت گستران اقدام نمایند. بدیهی است که حداکثر تا ۷ روز کاری می توان قطعاتی را که پلمپ و بسته بندی آن دست نخورده باشد مرجوع یا تعویض نمود.

 

۳- بروز خطا در ارسال کالای خریداری شده شما توسط شرکت پارت گستران

شرکت پارت گستران تمام دقت و تلاش خود را جهت ارائه مطالب و اطلاعات درست از منابع معتبر و شرکت های سازنده قطعات می نماید. با این وجود در صورت وجود خطا در محتوا و مشخصات فنی نوشته شده در سایت و مغایرت آن با محصول دریافتی تنها راه استرداد محصول می باشد. پس از بررسی خطای اعلام شده خریدار توسط کارشناسان سایت پارت گستران و تایید صحت خطا با هماهنگی خریدار قطعه تعویض یا مبلغ پرداختی عودت داده می شود.
شیوه ارزشیابی و تعیین قیمت

سایت پارت گستران قیمت قطعات و لوازم یدکی خودرو را با مشخصات فنی یکسان ولی با تولید کنندگان خط تولید با درجه های کیفیت ( A و B ) شرکت ساپکو ، سایپا، پارس خودرو و بهمن موتور را با قیمت های متفاوت در سایت ارائه می دهد.

قیمت های ارائه شده در سایت پارت گستران بر اساس قیمت های خرده فروشی می باشد که غالبا توسط تولید کننده و یا تامین کننده آن به صورت مصوب تعیین شده است و یا بر اساس مدل و مشخصات مشابه در بازار قیمت گزاری می شود. کلیه قطعات و محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده در سایت قیمت گذاری شده اند به این معنی که مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نمی کند.

هزینه ارسال و بسته بندی با توجه به شرایط سفارش تعیین می گردد.

قیمت محاسبه شده برای سفارش در زمان ثبت سفارش مشخص می گردد به این معنی که اگر بعد از پردازش نهایی سفارش قطعات خریداری شده شامل تخفیف های تشویقی گردیدند، تغییر قیمتی در سفارش نهایی شده اعمال نخواهد شد.