درباره ما

ارسال فوری

اگر در شرایط اضطراری تامین قطعات برای خودروی خود هستید، نگران نباشید ! ما در سریع ترین زمان، محصولات مورد نظر شما را به سراسر ایران ارسال می کنیم.

گارانتی و بسته بندی

تمامی قطعات موجود در وب سایت پارت گستران، تحت گارانتی و تضمین کیفیت شرکت تولید کننده اصلی بوده و با بسته بندی همان شرکت ارائه می شوند.

کالای با کیفیت

کالاهایی که توسط ما تامین می شوند، تماماً توسط شرکت های برجسته قطعات یدکی تولید شده و مستقیما در اختیار خط تولید خودروسازان کشور قرار می گیرند.
درباره ما

مختصری درباره ما

شرکت بازرگانی پارت گستران پیشرو آسیا با شماره ثبت ۵۰۵۳۱۲ در سال ۱۳۹۶ با رویکرد ارائه و توزیع بهینه قطعات اصلی خودرو مطابق با استانداردهای خودروسازان ایرانی و با همکاری مدیران محترم خطوط معتبر تولید قطعات خودرو در حوزه قطعات موتوری ، سیستم تعلیق و فرمان ، سیستم سوخت رسانی ، سیستم ترمز ، قطعات تزئینی ، سیستم برق و الکترونیک ، سیستم خنک سازی ، قطعات بدنه ، سیستم روغن کاری ، سیستم گرمایش و سرمایش ، سیستم انتقال قدرت ، اقدام به بهینه سازی سبد کالای قابل عرضه به فروشگاه های قطعات یدکی و عموم مشتریان عزیز نموده است .
بازرگانی پارت گستران پیشرو آسیا در راستای مسئولیت اجتماعی و با رعایت موازین اخلاقی حرفه ای ، حمایت از تولید ملی ، تکیه بر دانش و خلاقیت ایرانی ، به کارگیری سیستم های نوین مدیریتی و پرسنل مجرب فنی و مهندسی و خدمات آنلاین اینترنتی تلاش دارد با کیفیت ترین قطعات خودرو را بدون واسطه در دسترس فروشگاههای لوازم یدکی خودرو و به عموم مشتریان گرامی قرار دهد .